fizik sedlo Terra Argo X1, 150 mm
fizik sedlo Terra Argo X1
Gramozno sedlo, prilagojeno potrebam vseh voznikov štirikolesnikov? Tu je!To sedlo razširja družino sodobnih kratkih sedlov Argo in omogoča kolesarjem vožnjo po brezpotjih. Najbolj udobno sedlo iz družine Argo, zasnovano posebej za dolge vožnje po slabih cestah, makadamu ali brezpotjih.
|
Osrednja odprtina je prekrita s posebnim blatnikom, ki prepušča vodo od zgoraj, vendar preprečuje vdor vode in blata od spodaj.
|
|
Terra Argo ima ukrivljen profil za izjemen komfort in odlično podporo kolesarja tudi pri strmih vzponih
|
|
Školjka sedeža je bolj prožna in bolje absorbira drobne vibracije od terena
|
| Spol | Moški, Unisex |
| Barva | črna |
| Širina sedeža | 150 mm |
| Material nosilca sedeža | karbon |
| Namen | Športne |
| Dimenzije drsnika | 7 x 10 mm |
| ICS | Ne |
| Teža | 219 g |
| Dolžina sedla | 270 mm |
| ID izdelka | 150729 |
Tukaj najdeš odgovore na tvoja vprašanja glede dostave, plačila, varnosti in še mnogih drugih tem.

Varianta fizik Terra Argo X1 sedlo, 150 mm
Parádne sedlo, anatomicko/ergonomicky aj hmotnostne (karbónček ). Ako uliate pre moje sedacie kosti (126 mm od seba). Používam na XC/MTB.
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik
Ahoj, máš šírku 150 alebo 160 mm ?
Prevajajte z GooglomPrikaži izvirnik